red white advertising

.OFERTA

Czym są zdjęcia 3D?

Zdjęcia 3D są nowoczesną formą reklamy i prezentacji. W niezwykle prosty, ale bardzo sugestywny sposób pozwalają przedstawić trójwymiarowo wygląd niemal każdego przedmiotu. Teraz zamiast serii zdjęć, wystarczy pokazać jedną trójwymiarową fotografię, która w każdym detalu odda wygląd twoich produktów – od przodu, z tyłu, z boku, z góry… z której chcesz strony.

Zdjęcie 3D zamiast standardowej fotografii umieścić można nie tylko na stronie internetowej lecz także na płycie CD. Wyobraź sobie, że nie musisz już wysyłać lub zapisywać kilkunastu plików ze zdjęciami jednego przedmiotu. Wystarczy jedno zdjęcie 3D. W ten sposób oszczędzasz czas nie tylko Ty, ale także Twoi klienci.

Każde zdjęcie 3D przygotowywane jest z wygodnym panelem obsługi. Dzięki niemu prezentowany obiekt można poddać dokładnej obserwacji. Przy pomocy kilku opcji oglądająca osoba posiada pełną i interaktywną kontrolę nad obrazem. Dostępne są funkcje przybliżania, przesuwania, obracania na nawet pomiaru!

Do oglądania zdjęć 3D nie potrzeba żadnych dodatkowych programów. Wystarczy dostępna na każdym komputerze przeglądarka internetowa (Internet Explorer, Firefox). Dla bardziej wymagających osób istnieje także możliwość zapisu zdjęć 3D w formacie PDF.  Zobacz przykładową realizację>>>

Zdjęcia 3D wykorzystywać można nie tylko do prezentacji produktów w sklepach i na stronach internetowych. Są one doskonałym sposobem na przedstawienie swojej oferty na konferencjach, targach i pokazach. Wykorzystują je także galerie i muzea w prezentacjach najcenniejszych eksponatów.